24 oktober 2022

Eerste stuk staal gesneden van MSC World America

Maandag is het eerste stuk staal gesneden van het tweede schip in de World-klasse van MSC Cruises. Tevens werd de naam onthuld van het zusterschip van de MSC World Europa: MSC World America. Zoals de naam al aangeeft zal dit schip bestemd zijn voor Noord-Amerika wanneer ze in 2025 in de vaart komt. De rederij geeft aan ernaar te streven om haar nieuwste schepen in te zetten op deze belangrijke cruisemarkt en Amerikaanse gasten een schip en gastenervaring te bieden die op hen is afgestemd.

“Het nieuwe schip zal nog innovatiever zijn dan de MSC World Europa met vooruitgang in ontwerp, voorzieningen voor gasten en vooral in milieutechnologieën. Ze zal een technologisch wonder zijn en is nog een reden waarom onze industrie zo’n mooie en duurzame toekomst heeft”, aldus Pierfrancesco Vago, Executive Chairman van MSC Cruises.

MSC World America wordt het vierde schip van MSC Cruises dat in deze regio wordt ingezet. Het wordt het eerste LNG-aangedreven schip en tevens het grootste schip van de rederij in Noord-Amerika. Ze wordt 22 dekken lang en meer dan 50 meter breed en zal 2.600 hutten en 39.000 vierkante meter openbare ruimte bevatten.

 

Cruise met MSC Meraviglia vanuit New York – 7 nachten


Schip: MSC Meraviglia
Route: New York, United States / Port Canaveral / Ocean Cay / Nassau / New York, United States
Reisduur: 7 dagen
vanaf:

€ 704

Cruise met MSC Seashore vanuit Port Canaveral – 7 nachten


Schip: MSC Seashore
Route: Port Canaveral / Ocean Cay / Roatan / Costa Maya / Cozumel / Port Canaveral
Reisduur: 7 dagen
vanaf:

€ 679

Cruise met MSC Orchestra vanuit Cagliari – 7 nachten


Schip: MSC Orchestra
Route: Cagliari / Civitavecchia / Genua / Marseille (Provence), France / Barcelona / Ibiza / Cagliari
Reisduur: 7 dagen
vanaf:

€ 1,119

Cruise met MSC Seaside vanuit Livorno – 7 nachten


Schip: MSC Seaside
Route: Livorno / Marseille (Provence), France / Barcelona / La Goulette / Palermo / Napels / Livorno
Reisduur: 7 dagen
vanaf:

€ 1,119

Cruise met MSC Grandiosa vanuit Civitavecchia – 7 nachten


Schip: MSC Grandiosa
Route: Civitavecchia / Palermo / Ibiza / Valencia / Marseille (Provence), France / Genua / Civitavecchia
Reisduur: 7 dagen
vanaf:

€ 1,299

Cruise met MSC Armonia vanuit Marghera – 7 nachten


Schip: MSC Armonia
Route: Marghera / Brindisi / Mykonos / Athene (Piraeus) / Split / Marghera
Reisduur: 7 dagen
vanaf:

€ 973

Cruise met MSC Seaview vanuit Cannes – 7 nachten


Schip: MSC Seaview
Route: Cannes / Genua / La Spezia / Civitavecchia / Palma de Mallorca / Barcelona / Cannes
Reisduur: 7 dagen
vanaf:

€ 1,659

Cruise met MSC Opera vanuit Marghera – 7 nachten


Schip: MSC Opera
Route: Marghera / Dubrovnik / Corfu / Kotor / Bari / Zadar / Marghera
Reisduur: 7 dagen
vanaf:

€ 1,769

Cruise met MSC Poesia vanuit Warnemunde – 7 nachten


Schip: MSC Poesia
Route: Warnemunde / Stavanger / Eidfjord / Kristiansand / Oslo / Kopenhagen / Warnemunde
Reisduur: 7 dagen
vanaf:

€ 1,369