18 augustus 2020

World Dream komt zaterdag weer naar Rotterdam

Aanstaande zaterdag zal opnieuw een cruiseschip aanmeren bij de Holland Amerikakade in Rotterdam. Volgens Royal Dirkzwager meldt het cruiseschip World Dream zich omstreeks 10:30 uur voor de eerste keer bij de cruiseterminal.

Het schip van de Aziatische cruisemaatschappij Dream Cruises verbleef eerder dit jaar al 4 maanden in de Rotterdamse haven o.a. voor onderhoud in droogdok bij Damen Verolme in de Botlekhaven en aansluitend in de Waalhaven bij Uniport voor verdere werkzaamheden.

Sinds eind juli lag het, net als de Nieuw Statendam, Zaandam, Emerald Princess en Seabourn Ovation, bij de ankerplaats in Scheveningen in afwachting van betere tijden.

Cruise met Valiant Lady vanuit Miami – 5 nachten


Schip: Valiant Lady
Route: Miami / Sailing / Puerto Plata / Sailing / Beach Club at Bimini, Bahamas / Miami
Reisduur: 5 dagen
vanaf:

€ 835

Cruise met AIDAcosma vanuit Barcelona – 7 nachten


Schip: AIDAcosma
Route: Barcelona / Mallorca / Gibraltar / Malaga / Cartagena / Ibiza / Barcelona
Reisduur: 7 dagen
vanaf:

€ 1,145

Cruise met Anthem of the Seas vanuit Seattle – 7 nachten


Schip: Anthem of the Seas
Route: Seattle / Juneau / Skagway / Endicott Arm / Victoria / Seattle
Reisduur: 7 dagen
vanaf:

€ 4,482

Cruise met Norwegian Jewel vanuit Boston – 7 nachten


Schip: Norwegian Jewel
Route: Boston / Royal Naval Dockyard / Royal Naval Dockyard / Royal Naval Dockyard / Bar Harbor / Boston
Reisduur: 7 dagen
vanaf:

€ 923