05 juni 2022

Alle 19 cruiseschepen MSC Cruises terug in de vaart

De volledige vloot van MSC Cruises van 19 schepen is weer in de vaart. MSC Musica was zondag het laatste cruiseschip van de Italiaanse cruisemaatschappij dat haar herstart maakte vanuit Monfalcone. De Musica gaat deze zomer vanuit de Italiaanse havenstad wekelijkse cruises maken in het oostelijke gedeelte van de Middellandse Zee. Daarbij worden bestemmingen in Italië (Bari) en de Griekse eilanden (Santorini, Katalakon en Heraklion) aangedaan. In Bari kan ook worden ingescheept.

Na haar zomerseizoen in de Middellandse Zee vertrekt het schip uit 2006, de eerste in de Musica-klasse, naar Zuid-Amerika voor haar winterprogramma. Met het Argentijnse Buenos Aires als thuishaven gaat het cruises varen naar Brazilië en Uruguay.

De MSC Musica is een overzichtelijk schip voor 2550 passagiers. De hoofdrestaurants heten L’Oleandro en Le Maxim’s. Verder is er keuze uit het buffetrestaurant Gli Archi, het Japanse Kaito met een sushibar en Il Giardino, het a la carte restaurant. Het theater en de Il Tucano lounge zijn zeker een van de prachtigste ruimtes voor ontspanning. Naast de twee buitenzwembaden, La Spiaggia en Copacabana, is er verder ontspanning te vinden in de spa, fitness, minigolf, driving range en sportveld op het dek en de disco.

 

Cruise met MSC Orchestra vanuit Genua – 7 nachten


Schip: MSC Orchestra
Route: Genua / Marseille (Provence), France / Barcelona / Ibiza / Cagliari / Civitavecchia / Genua
Reisduur: 7 dagen
vanaf:

€ 919

Cruise met MSC Sinfonia vanuit Athene (Piraeus) – 7 nachten


Schip: MSC Sinfonia
Route: Athene (Piraeus) / Katakolon / Corfu / Cephalonia / Bari / Santorini / Athene (Piraeus)
Reisduur: 7 dagen
vanaf:

€ 739

Cruise met MSC Seaside vanuit Barcelona – 7 nachten


Schip: MSC Seaside
Route: Barcelona / La Goulette / Palermo / Napels / Livorno / Marseille (Provence), France / Barcelona
Reisduur: 7 dagen
vanaf:

€ 1,179

Cruise met MSC Magnifica vanuit Napels – 7 nachten


Schip: MSC Magnifica
Route: Napels / Palermo / Valletta / Barcelona / Marseille (Provence), France / La Spezia / Napels
Reisduur: 7 dagen
vanaf:

€ 959

Cruise met MSC Splendida vanuit Civitavecchia – 7 nachten


Schip: MSC Splendida
Route: Civitavecchia / Genua / Marseille (Provence), France / Tarragona / Valencia / Livorno / Civitavecchia
Reisduur: 7 dagen
vanaf:

€ 930

Cruise met MSC Orchestra vanuit Marseille (Provence) – 7 nachten


Schip: MSC Orchestra
Route: Marseille (Provence), France / Barcelona / Ibiza / Cagliari / Civitavecchia / Genua / Marseille (Provence), France
Reisduur: 7 dagen
vanaf:

€ 1,139

Cruise met MSC Splendida vanuit Genua – 7 nachten


Schip: MSC Splendida
Route: Genua / Marseille (Provence), France / Tarragona / Valencia / Livorno / Civitavecchia / Genua
Reisduur: 7 dagen
vanaf:

€ 839

Cruise met MSC Magnifica vanuit Palermo – 7 nachten


Schip: MSC Magnifica
Route: Palermo / Valletta / Barcelona / Marseille (Provence), France / La Spezia / Napels / Palermo
Reisduur: 7 dagen
vanaf:

€ 1,099