16 maart 2019

Eerste nieuwe voorzieningen Perfect Day at CocoCay gereed

Passagiers aan boord van de Mariner of the Seas maakten zaterdag als eerste kennis met de eerste verbeteringen die door Royal Caribbean International zijn doorgevoerd op haar privé-eiland op de Bahamas, Perfect Day at CocoCay. Het zijn de eerste resultaten van de transformatie van het eiland, waarmee een investering is gemoeid van in totaal 200 miljoen dollar. In september 2018 begonnen de werkzaamheden. De laatste voorzieningen dienen in december 2019 gereed te zijn.

De Mariner of the Seas meerde aan aan de nieuwe pier, waardoor er niet meer getenderd hoeft te worden. Hierdoor hebben passagiers nog meer tijd om te genieten van alle aangeboden faciliteiten. Op dit moment zijn de Oasis Lagoon pool, het grootste zoetwaterzwembad in de Caribbean met een bar en ligstoelen in het zwembad, en de eetgelegenheden Snack Shack en Chill Grill reeds gereed.

In mei 2019 staat de officiële opening van Perfect Day at CocoCay op het programma. Dan zullen o.a. ook het Thrill Waterpark, de 490 meter lange zip line, het Splashaway Bay waterpark, de stranden Chill Island en de Up, Up and Away helium ballon zijn voltooid. In december 2019 volgen dan nog het actieve South Beach en de exclusieve Coco Beach Club met de eerste cabanas op water in de Caribbean.

Wil jij als een van de eerste het vernieuwde privé-eiland van Royal Caribbean International, Perfect Day at CocoCay ervaren? Dat kan met de gerenoveerde Navigator of the Seas tijdens 4- tot 5-daagse cruises naar de Bahamas. 

Cruise met MSC Orchestra vanuit Barcelona – 7 nachten


Schip: MSC Orchestra
Route: Barcelona / Ibiza / Cagliari / Civitavecchia / Genua / Marseille (Provence), France / Barcelona
Reisduur: 7 dagen
vanaf:

€ 999

Cruise met Costa Smeralda vanuit Civitavecchia – 7 nachten


Schip: Costa Smeralda
Route: Civitavecchia / Genua / Marseilles, France / Barcelona / Cagliari / Napels / Civitavecchia
Reisduur: 7 dagen
vanaf:

€ 1,119

Cruise met MSC Magnifica vanuit Valletta – 7 nachten


Schip: MSC Magnifica
Route: Valletta / Barcelona / Marseille (Provence), France / La Spezia / Napels / Palermo / Valletta
Reisduur: 7 dagen
vanaf:

€ 909

Cruise met Queen Elizabeth vanuit Seattle – 7 nachten


Schip: Queen Elizabeth
Route: Seattle / Juneau / Skagway / Glacier Bay (Scenic Cruising) / Victoria / Seattle
Reisduur: 7 dagen
vanaf:

€ 1,140

Cruise met MSC Armonia vanuit Athene (Piraeus) – 7 nachten


Schip: MSC Armonia
Route: Athene (Piraeus) / Split / Marghera / Brindisi / Mykonos / Athene (Piraeus)
Reisduur: 7 dagen
vanaf:

€ 1,589

Cruise met Azura vanuit Malta – 7 nachten


Schip: Azura
Route: Malta / Athene (Piraeus) / Mykonos / Souda Bay / Katakolon / Malta
Reisduur: 7 dagen
vanaf:

€ 976

Cruise met MSC Divina vanuit Napels – 7 nachten


Schip: MSC Divina
Route: Napels / Civitavecchia / Mykonos / Kusadasi / Santorini / Napels
Reisduur: 7 dagen
vanaf:

€ 1,369